Alarmy Satel: sprawdzona gwarancja bezpieczeństwa.

18 cze 2021

Alarmy Satel: sprawdzona gwarancja bezpieczeństwa.

Systemy alarmowe SATEL to jedne z najczęściej wybieranych zespołów urządzeń odpowiedzialnych za monitorowanie bezpieczeństwa naszego domu bądź firmy.

 

Systemy alarmowe SATEL: bezpieczeństwo poparte doświadczeniem.
 

SATEL jest znanym i cenionym producentem w branży instalacji zabezpieczających. Historia firmy rozpoczęła się w 1990 roku. Od początku istnienia SATEL stale się rozwija, wprowadzając do swoich alarmów innowacyjne rozwiązania. Warto wspomnieć, że firma jest w 100% oparta na polskim kapitale i zajmuje się nie tylko produkcją i sprzedażą, ale również projektowaniem nowoczesnych rozwiązań. Z tego względu możemy mieć pewność, że alarmy Satel są tworzone w sprawdzonych warunkach. Nad rozwiązaniami technicznymi, które stoją za systemami alarmowymi SATEL pracuje rzesza wykwalifikowanych ekspertów.

Każdy system alarmowy SATEL to zespół urządzeń takich jak centrala alarmowa, czujki, sygnalizatory, sterowniki i stacje monitorujące, a także odpowiednie oprogramowanie. Warto wiedzieć, że w ofercie polskiego producenta można znaleźć różne typy zaawansowanych technologicznie alarmów SATEL. Mogą być zainstalowane zarówno w domu jednorodzinnym, jak i na hali wielkopowierzchniowej.

Warto podkreślić, że instalacje alarmowe znanego producenta cieszą się ogromnym zaufaniem zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Obecnie marka SATEL współpracuje z partnerami z kilkudziesięciu Państw europejskich i azjatyckich. Ogromne zaufanie, którym cieszą się produkty SATEL jest związane z tym, że wszystkie spełniają restrykcyjne normy i podlegają wielokrotnemu testowaniu. Producent opracował certyfikowany system zarządzania jakością produktów, który jest w pełni zgodny z normą ISO 9001:2015.

 

Zastosowanie alarmów SATEL
 

Alarm SATEL sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest ochrona przed włamaniami lub innym niebezpieczeństwem. Wysoka jakość sprzętu potwierdzona spełnianiem wyśrubowanych norm oraz wieloletnim doświadczeniem producenta sprawia, że to dobry wybór dla każdego, kto ma na uwadze bezpieczeństwo swojego mienia, rodziny lub pracowników.

Na stronie internetowej sklep-ecsystem.pl można zakupić alarmy SATEL pochodzące z różnych serii, których zastosowanie jest bardzo szerokie. Podczas wyboru warto kierować się zaleceniami producenta. Zaawansowane systemy z serii SATEL Integra mogą doskonale radzić sobie w każdych warunkach. Ze względu na możliwość zdalnego sterowania oraz połączenia z systemem GUARDX, SATEL Integra doskonale sprawdzi się w roli instalacji alarmowej w firmie lub na hali wielkopowierzchniowej. 

Alarmy SATEL polecane dla użytkowników indywidualnych to przede wszystkim systemy alarmowe SATEL Perfecta i Versa Plus. Ich zaletami są przede wszystkim łatwość montażu i prostą konfiguracją, która jest możliwa dzięki oprogramowaniu Perfecta Soft. To doskonały wybór do każdego domu jednorodzinnego, mieszkania i apartamentu.

Polski producent przewidział również inne, mniej standardowe miejsca, w których występuje potrzeba zastosowania sprawnego systemu zabezpieczającego przed włamaniem lub napadem. Z tego względu wśród alarmów SATEL możemy znaleźć również rozwiązania dopasowane do miejsc innych niż budynki mieszkalne bądź firmowe. Ze względu na swoją specyfikację, bezprzewodowe systemy alarmowe SATEL Micra doskonale sprawdzą się na przykład podczas festiwali organizowanych na świeżym powietrzu lub na terenie budowy. Natomiast do ochrony dużych obiektów podzielonych na różne strefy bezpieczeństwa dedykowane są systemy alarmowe SATEL CA-10, CA-6, CA-5 i CA-4V1. Ze względu na specyficzne warunki, w których mają działać systemy tego typu, producent wyposażył je w automatyczną diagnostykę awarii. Dodatkowo instalacja alarmowa błyskawicznie poinformuje nas o wszelkich incydentach. 

Warto podkreślić, że wszystkie systemy alarmowe SATEL są sprawdzonym wyborem, który pozwoli na ochronę mienia lub osób korzystających z budynku, niezależnie od tego, czy to dom jednorodzinny, czy wielka firma.